Napište nám
na WhatsApp

Aktuality

„Kluci, pokud máte problém, neváhejte kontaktovat ČAFH!“ říká Tomáš Josl.

16.10.2020

Tomáš Josl, fotbalový obránce, který působil mimo jiné i na Slovensku, v Polsku, Indii a Rumunsku, nám poskytl rozhovor o svém fotbalovém životě, zejména pak o své „druhé kariéře“ po ukončení té fotbalové.

Číst více

Vyjádření ČAFH k zákazu konání fotbalových zápasů

12.10.2020

Česká asociace fotbalových hráčů by se touto cestou ráda připojila k Ligové fotbalové asociaci a vyjádřila svůj nesouhlas se zákazem konání zápasů dvou nejvyšších fotbalových soutěží.

Číst více

Tradiční summit v netradičním formátu

8.09.2020

27. srpna 2020 proběhlo již už tradiční setkání evropských zástupců celosvětové organizace FIFPro sdružující evropské hráčské asociace. Summitu se už již tradičně účastnila předsedkyně výkonného výboru ČAFH Mgr. Markéta Vochoska Haindlová, přítomen byl i Sportovní ředitel ČAFH Pavel Hašek.

Číst více

FIFPro a ECA připravily pokyny pro ochranu hráčů před koronavirem

7.09.2020

Kluby reprezentované Evropskou klubovou asociací ECA a hráči reprezentováni celosvětovou hráčskou organizací FIFPro ve spolupráci s FIFA Calendar Working Group, reagují na opětovné rozběhnutí fotbalových lig po celém světě, a to prostřednictvím rozsáhlého manuálu pokynů, doporučení a rozhodnutí týkajících se ochrany před virem COVID-19.

Číst více

Závažné obavy FIFPRO ve vztahu k zacházení s hráčem v českém klubu

11.08.2020

Světová hráčská unie FIFPRO má vážné obavy ve vztahu k nedávnému zacházení s profesionálními fotbalovými hráči v některých klubech v České republice, spočívající konkrétně v opatření ve formě izolace jednoho z hráčů.

Číst více

Stanovisko ČAFH k aktuální situaci a dohrání ligy

16.07.2020

V posledních dnech se na ČAFH obrací stále více fotbalových hráčů a žádají nás o pomoc a stanovisko k současné fotbalové situaci a dohrávání soutěží.

Číst více
Načíst další

ČAFH na Instagramu

Instagram ČAFH