Napište nám
na WhatsApp

Aktuality

Tradiční summit v netradičním formátu

8.09.2020

27. srpna 2020 proběhlo již už tradiční setkání evropských zástupců celosvětové organizace FIFPro sdružující evropské hráčské asociace. Summitu se už již tradičně účastnila předsedkyně výkonného výboru ČAFH Mgr. Markéta Vochoska Haindlová, přítomen byl i Sportovní ředitel ČAFH Pavel Hašek.

Číst více

FIFPro a ECA připravily pokyny pro ochranu hráčů před koronavirem

7.09.2020

Kluby reprezentované Evropskou klubovou asociací ECA a hráči reprezentováni celosvětovou hráčskou organizací FIFPro ve spolupráci s FIFA Calendar Working Group, reagují na opětovné rozběhnutí fotbalových lig po celém světě, a to prostřednictvím rozsáhlého manuálu pokynů, doporučení a rozhodnutí týkajících se ochrany před virem COVID-19.

Číst více

Závažné obavy FIFPRO ve vztahu k zacházení s hráčem v českém klubu

11.08.2020

Světová hráčská unie FIFPRO má vážné obavy ve vztahu k nedávnému zacházení s profesionálními fotbalovými hráči v některých klubech v České republice, spočívající konkrétně v opatření ve formě izolace jednoho z hráčů.

Číst více

Stanovisko ČAFH k aktuální situaci a dohrání ligy

16.07.2020

V posledních dnech se na ČAFH obrací stále více fotbalových hráčů a žádají nás o pomoc a stanovisko k současné fotbalové situaci a dohrávání soutěží.

Číst více

Rasismus na stadiony nepatří!

15.07.2020

Česká asociace fotbalových hráčů (ČAFH) považuje za nutné vyjádřit se k rasistickým projevům některých fanoušků, kteří se zcela nevhodně a nepřijatelně projevovali především na ligovém zápase mezi olomouckou Sigmou a plzeňskou Viktorií, během semifinále poháru mezi Spartou a Plzní a rovněž v dalších utkání českých profesionálních soutěží.

Číst více

Koronavirus - doporučení FIFPro

15.07.2020

FIFPro vydalo doporučení týkající se Koronaviru, které je určeno profesionálním fotbalovým hráčům, a navrhuje členským asociacím, a tedy i ČAFH, aby s ním hráče seznámily. Toto doporučení pochází od švýcarské hráčské asociace a je zaměřené na omezení šíření Koronaviru. ČAFH touto cestou poskytuje doporučení FIFPro fotbalistům hrajícím na území České republiky, ale i českým hráčům působícím v zahraničí, a žádá je o jejich dodržování.

Číst více
Načíst další

ČAFH na Instagramu

Instagram ČAFH