Napište nám
na WhatsApp

Aktuality

ČAFH na Kongresu Evropské divize FIFPRO na Kypru

13.09.2021

Předsedkyně ČAFH Markéta Vochoska Haindlová a generální sekretář ČAFH Jakub Porsch vyrazili v pondělí 6. září na třídenní Kongres Evropské divize Světové hráčské unie FIFPRO, a to až do dalekého kyperského Limassolu.

Číst více

Čeští hráči vyřazeni ze svých prvních týmů

27.07.2021

FIFPRO a Česká asociace fotbalových hráčů chtějí společně připomenout klubům a profesionálním fotbalistům, že je zakázáno vylučovat hráče z prvního týmu za využití donucovacích metod.

Číst více

V nově jmenované Národní radě pro sport zasedne Vladimír Šmicer, členkou expertní skupiny bude Markéta Vochoska Haindlová

1.07.2021

Předseda Národní sportovní agentury dnes jmenoval nové členy Národní rady pro sport, poradního orgánu předsedy NSA. Společně se zvolením nových členů dochází k úpravě konceptu fungování, kdy bylo v rámci Rady vytvořeno sedm pracovních skupin, ve kterých zasednou vždy tři členové Rady a k dispozici budou mít ještě experty z dané oblasti. Celkem bylo dnes jmenováno 21 členů Národní rady pro sport a 28 expertů.

Číst více

ČAFH opět po roce pořádá letní tréninkový kemp

9.06.2021

Jedním z nejzásadnějších projektů České asociace fotbalových hráčů je letní kemp pro profesionální fotbalisty, kteří se chtějí kvalitně připravit na novou sezonu, nebo potřebují vyplnit volný čas formou tréninku.

Číst více

Martin Fenin: „Najděte si někoho, komu důvěřujete, a promluvte si s ním!“

2.06.2021

Odvažte se mluvit o svém duševním zdraví, radí všem profesionálním fotbalistům bývalý hráč národního týmu České republiky Martin Fenin.

Číst více

FIFPRO spouští globální kampaň na téma duševní zdraví

2.06.2021

FIFPRO oficiálně zahajuje svůj projekt na šíření povědomí o duševním zdraví s názvem „Are you ready to talk?“

Číst více
Načíst další

ČAFH na Instagramu

Instagram ČAFH