Napište nám
na WhatsApp

Aktuality

Čeští hráči vyřazeni ze svých prvních týmů

27.07.2021

FIFPRO a Česká asociace fotbalových hráčů chtějí společně připomenout klubům a profesionálním fotbalistům, že je zakázáno vylučovat hráče z prvního týmu za využití donucovacích metod.

Číst více

V nově jmenované Národní radě pro sport zasedne Vladimír Šmicer, členkou expertní skupiny bude Markéta Vochoska Haindlová

1.07.2021

Předseda Národní sportovní agentury dnes jmenoval nové členy Národní rady pro sport, poradního orgánu předsedy NSA. Společně se zvolením nových členů dochází k úpravě konceptu fungování, kdy bylo v rámci Rady vytvořeno sedm pracovních skupin, ve kterých zasednou vždy tři členové Rady a k dispozici budou mít ještě experty z dané oblasti. Celkem bylo dnes jmenováno 21 členů Národní rady pro sport a 28 expertů.

Číst více

ČAFH opět po roce pořádá letní tréninkový kemp

9.06.2021

Jedním z nejzásadnějších projektů České asociace fotbalových hráčů je letní kemp pro profesionální fotbalisty, kteří se chtějí kvalitně připravit na novou sezonu, nebo potřebují vyplnit volný čas formou tréninku.

Číst více

Martin Fenin: „Najděte si někoho, komu důvěřujete, a promluvte si s ním!“

2.06.2021

Odvažte se mluvit o svém duševním zdraví, radí všem profesionálním fotbalistům bývalý hráč národního týmu České republiky Martin Fenin.

Číst více

FIFPRO spouští globální kampaň na téma duševní zdraví

2.06.2021

FIFPRO oficiálně zahajuje svůj projekt na šíření povědomí o duševním zdraví s názvem „Are you ready to talk?“

Číst více

Členské příspěvky ČAFH za rok 2021 opět poputují na dobrou věc!

4.05.2021

Jak se již stalo tradicí, i tentokrát budou příspěvky vybrané od členů ČAFH za rok 2021 využity na podporu vybraného fotbalového charitativního projektu. Letos jsme se spojili s Fotbalovým andělem, se kterým již řada našich členů spolupracuje, a rozhodli se poskytnout potřebnou finanční pomoc malému Jáchymovi, jenž trpí zákeřnou mutací genu KCNQ2.

Číst více
Načíst další

ČAFH na Instagramu

Instagram ČAFH