Napište nám
na WhatsApp

Aktuality

CAS zrušil rozhodnutí Sboru rozhodců FAČR a rozhodl o tom, že Michal Jeřábek smlouvu v Teplicích v roce 2020 ukončil oprávněně a nemusí tedy nic platit

20.11.2023

Spor se táhl už od zimní přestávky v sezóně 2019/2020, kdy se Michal Jeřábek rozhodl neprodloužit smlouvu s FK Teplice, která byla uzavřena do konce tehdy probíhajícího ročníku. Vedení klubu ho za to přeřadilo do rezervy, která tou dobou, stejně jako nyní, hrála neprofesionální ČFL. Hráč po opakovaných, ale nevyslyšených žádostech o návrat k "áčku" s klubem jednostranně ukončil smlouvu - oprávněně, zní finální výrok CAS!

Číst více

Zapojení hráček pomáhá utvářet Rámec minimálních standardů UEFA pro ženské národní týmy

2.10.2023

Evropská divize FIFPRO spolupracovala s UEFA na prvním vydání Rámce minimálních standardů UEFA pro ženské národní týmy. Rámec popisuje, jak by národní asociace měly nastavit transparentní pravidla týkající se reakce na obtěžování a diskriminaci, výdajů a odměn, rodičovských a těhotenských práv a nakládání s údaji o hráčkách. Jedná se o příklad toho, jak může zapojení hráček, svazů, národních asociací a konfederací pomoci utvářet lepší podmínky pro fotbalové národní týmy.

Číst více

Kapitánem v Izraeli. Bačo září v Jeruzalémě

30.06.2023

Pro některé je Izrael fotbalová exotika, pro druhé fajn angažmá. Ondřej Bačo, český obránce a člen ČAFH, si ale rozhodně nestěžuje. V Jeruzalémě hraje v týmu zásadní roli a v uplynulé sezoně si připsal zajímavý primát.

Číst více

Lvíčata končí už ve skupině. Členům ČAFH se šampionát povedl

29.06.2023

Tři zápasy a dost. Česká reprezentace do jednadvaceti let se na evropském šampionátu nedokázala prodrat do vyřazovací fáze a turnaj pro ni skončil už ve skupině. Na EURU se ukázalo i několik členů ČAFH.

Číst více

Pro Vukadinoviče je Česko zaslíbené. Zapsal další dobrý ročník

28.06.2023

Balkánským hráčům Česko svědčí. Jedním ze zářných příkladů je i Vukadin Vukadinovič, jenž v Česku působí od roku 2010. Zkusil si sice návrat domů či Turecko, ale nakonec zase skončil ve středu Evropy. A pokračuje dál.

Číst více

Dynamo hlásí návrat! Vrací se fotbalový cestovatel Ondrášek

26.06.2023

Velkou posilu do svých řad hlásí českobudějovické Dynamo. Ofenzivní část týmu vylepšuje svým příchodem Zdeněk Ondrášek, výborný útočník a člen ČAFH. Z Polska se vrací do známého prostředí, vždyť na jihu Čech na začátku kariéry působil.

Číst více
Načíst další

ČAFH na Instagramu

Instagram ČAFH