Napište nám
na WhatsApp

Aktuality

Stanovisko ČAFH k aktuální situaci a dohrání ligy

16.07.2020

V posledních dnech se na ČAFH obrací stále více fotbalových hráčů a žádají nás o pomoc a stanovisko k současné fotbalové situaci a dohrávání soutěží.

Číst více

Rasismus na stadiony nepatří!

15.07.2020

Česká asociace fotbalových hráčů (ČAFH) považuje za nutné vyjádřit se k rasistickým projevům některých fanoušků, kteří se zcela nevhodně a nepřijatelně projevovali především na ligovém zápase mezi olomouckou Sigmou a plzeňskou Viktorií, během semifinále poháru mezi Spartou a Plzní a rovněž v dalších utkání českých profesionálních soutěží.

Číst více

Koronavirus - doporučení FIFPro

15.07.2020

FIFPro vydalo doporučení týkající se Koronaviru, které je určeno profesionálním fotbalovým hráčům, a navrhuje členským asociacím, a tedy i ČAFH, aby s ním hráče seznámily. Toto doporučení pochází od švýcarské hráčské asociace a je zaměřené na omezení šíření Koronaviru. ČAFH touto cestou poskytuje doporučení FIFPro fotbalistům hrajícím na území České republiky, ale i českým hráčům působícím v zahraničí, a žádá je o jejich dodržování.

Číst více

FIFA A FIFPro spustí fond pro ochranu hráčů při neplacení odměn

15.07.2020

Světová fotbalová federace FIFA a Světová hráčská unie FIFPro dosáhly dohody o zřízení Fondu FIFA pro fotbalové hráče (FIFA FFP), jehož cílem je poskytovat finanční podporu hráčům, kterým nebyly vyplaceny dohodnuté odměny ze strany klubů a nemají šanci je s ohledem na okolnosti obdržet.

Číst více
Načíst další

ČAFH na Instagramu

Instagram ČAFH