Napište nám
na WhatsApp

Aktuality

ČAFH opět po roce pořádá letní tréninkový kemp

9.06.2021

Jedním z nejzásadnějších projektů České asociace fotbalových hráčů je letní kemp pro profesionální fotbalisty, kteří se chtějí kvalitně připravit na novou sezonu, nebo potřebují vyplnit volný čas formou tréninku.

Číst více

Martin Fenin: „Najděte si někoho, komu důvěřujete, a promluvte si s ním!“

2.06.2021

Odvažte se mluvit o svém duševním zdraví, radí všem profesionálním fotbalistům bývalý hráč národního týmu České republiky Martin Fenin.

Číst více

FIFPRO spouští globální kampaň na téma duševní zdraví

2.06.2021

FIFPRO oficiálně zahajuje svůj projekt na šíření povědomí o duševním zdraví s názvem „Are you ready to talk?“

Číst více

Členské příspěvky ČAFH za rok 2021 opět poputují na dobrou věc!

4.05.2021

Jak se již stalo tradicí, i tentokrát budou příspěvky vybrané od členů ČAFH za rok 2021 využity na podporu vybraného fotbalového charitativního projektu. Letos jsme se spojili s Fotbalovým andělem, se kterým již řada našich členů spolupracuje, a rozhodli se poskytnout potřebnou finanční pomoc malému Jáchymovi, jenž trpí zákeřnou mutací genu KCNQ2.

Číst více

Audit členské databáze ČAFH za rok 2020

25.02.2021

Členská databáze České asociace fotbalových hráčů prošla nezávislým auditem společnosti Deloitte za kalendářní rok 2020. Z podrobné a přísné kontroly stavu členské základny, kterou podstupujeme začátkem každého roku v návaznosti na povinnosti vyplývající z členství ČAFH ve Světové hráčské unie FIFPRO vyplynula následující čísla platná k 31. 12. 2020:

Číst více

Valná hromada FIFPRO za kalendářní rok 2020 se konala online a ČAFH byla u toho!

19.02.2021

Hráčské asociace fungují zejména jako podpůrný systém v boji za kolektivní práva svých členů a za účelem poskytování osobní asistence a služeb. V této složité době čelí profesionální hráči nespravedlivému propouštění, snižování platů a nejistotě pramenící z častých přerušení soutěží.

Číst více
Načíst další

ČAFH na Instagramu

Instagram ČAFH