Napište nám
na WhatsApp

Aktuality

Vítězem FIFPRO Merit Award 2021 v kategorii Player Impact se stal Patrik Le Giang!

18.11.2021

Patrik Le Giang se stal vítězem ceny Player Impact 2021, druhé ze tří kategorií Merit Award, které FIFPRO tento týden udělila hráčům, kteří prokazují mimořádnou společenskou angažovanost. Slovenský brankář Bohemians Praha 1905 získal ocenění za své aktivity v rámci pomoci sociálně znevýhodněným dětem v oblasti vzdělávání, zdraví a sportu. Kromě ocenění obdrží Patrik Le Giang také částku 10.000 $, které mu pomohou financovat jeho aktivity.

Číst více

Kongres FIFPRO schválil nové představenstvo, které se hlásí k rozmanitosti

17.11.2021

Nové rozšířené představenstvo je nejrozmanitější v historii FIFPRO. David Aganzo se stává prezidentem a nahrazuje Philippa Piata. Hráčské unie působící na Slovensku a v Bosně a Hercegovině byly přijaty za členy.

Číst více

Patrik Le Giang se snaží "STEP BY STEP" zlepšovat životy dětí

16.11.2021

Patrik Lê Giang je jedním ze sedmi nominovaných na cenu FIFPRO Merit Award. Slovenský brankář českého klubu Bohemians Praha 1905 založil vlastní nadaci, která draží dresy fotbalistů, aby získala peníze pro děti v nouzi. Nedávno se zapojil do projektů "Enjoy Life" na obnovu škol v Indonésii. FIFPRO udělí tradiční Merit Awards za rok 2021 během světového kongresu, které se koná tento týden v Paříži ve Francii.

Číst více

Aneta Dědinová: „Ženskému fotbalu by výrazně pomohla účast na některém z velkých šampionátů!“

25.10.2021

Ženský fotbal získává na popularitě, a ne jinak je tomu i v Česku. Ženská fotbalová reprezentace má za sebou 3 duely kvalifikační skupiny o postup na MS. Po senzační remíze se silným Nizozemskem si Češky poradily 8:0 s Kyprem. V zatím posledním zápase ale nestačily na Island, prohrály 4:0 a zkomplikovaly si tak šance na postup mezi elitu. My ale věříme, že si účast na světovém šampionátu holky nakonec vybojují! Během reprezentační přestávky si chvilku na rozhovor pro ČAFH našla obránkyně AC Sparta Praha a české ženské reprezentace Aneta Dědinová.

Číst více

Projekt Čistá hlava zamířil do hokejových Pardubic

21.10.2021

Potíže s duševním zdravím jako jsou úzkosti či deprese jsou bohužel, zejména ve sportovním prostředí, stále velmi tabuizovanou tematikou. Jejich dopady jsou však značné, neboť můžou vést k různým problémům, jako jsou sklony k hazardu a jiným závislostem.

Číst více

ČAFH na Kongresu Evropské divize FIFPRO na Kypru

13.09.2021

Předsedkyně ČAFH Markéta Vochoska Haindlová a generální sekretář ČAFH Jakub Porsch vyrazili v pondělí 6. září na třídenní Kongres Evropské divize Světové hráčské unie FIFPRO, a to až do dalekého kyperského Limassolu.

Číst více
Načíst další

ČAFH na Instagramu

Instagram ČAFH