Napište nám
na WhatsApp

Aktuality

"Nenechte si brát svá práva!" říká v rozhovoru pro ČAFH Martin Klein

1.12.2020

Víte, kdo je nejmladší fotbalista v historii české nejvyšší soutěže, který se podílel na mistrovském titulu? Napovíme vám. Odchovanec jihomoravské kopané, který do 1. ligy paradoxně nakoukl poprvé v dresu pražské Sparty. Přes Teplice se pak dostal do Turecka, Maďarska, Kazachstánu a díky kempu ČAFH si zahrál i na Maltě. Následně působil v ČFL a v německé šesté lize. Na kontě má také 1 start za reprezentační áčko. Pokud hádáte, že jde o Martina Kleina, máte pravdu!

Číst více

Vytížení profesionálních hráčů

23.11.2020

Česká asociace fotbalových hráčů podporuje reakci celosvětové organizace FIFPro sdružující hráčské asociace, která upozorňuje na enormní vytížení hráčů evropských fotbalových soutěží.

Číst více

Hlasování v anketě WORLD 11 je opět tady!

16.11.2020

Díky členství České asociace fotbalových hráčů ve světové hráčské unii FIFPRO se naši členové mohou i letos zapojit do hlasování WORLD 11! V tomto roce nás čeká řada novinek, které bychom vám touto cestou rádi představili...

Číst více

Otevřený dopis členů ČAFH Vládě České republiky

30.10.2020

Vážení představitelé Vlády ČR, členové České asociace fotbalových hráčů z řad profesionálních hráčů by se rádi připojili ke kapitánům klubů AC Sparta Praha, SK Slavia Praha a FC Slovan Liberec Bořku Dočkalovi, Janu Bořilovi a Janu Mikulovi a touto cestou by Vás chtěli vyzvat k přehodnocení dosavadního stanoviska a k obnovení konání fotbalových soutěží pořádaných Ligovou fotbalovou asociací.

Číst více

Výzva členům ČAFH k poskytnutí informací o dlužných pohledávkách klubů

29.10.2020

Česká asociace fotbalových hráčů byla oslovena ze strany Ligové fotbalové asociace s žádostí o spolupráci v souvislosti s udělováním klubových licencí. Jednou z podmínek pro udělení licence klubům I. a II. ligy je povinnost prokázat neexistence závazků po lhůtě splatnosti vůči hráčům.

Číst více

„Kluci, pokud máte problém, neváhejte kontaktovat ČAFH!“ říká Tomáš Josl.

16.10.2020

Tomáš Josl, fotbalový obránce, který působil mimo jiné i na Slovensku, v Polsku, Indii a Rumunsku, nám poskytl rozhovor o svém fotbalovém životě, zejména pak o své „druhé kariéře“ po ukončení té fotbalové.

Číst více
Načíst další

ČAFH na Instagramu

Instagram ČAFH