Napište nám
na WhatsApp

Aktuality

Členské příspěvky ČAFH za rok 2021 opět poputují na dobrou věc!

4.05.2021

Jak se již stalo tradicí, i tentokrát budou příspěvky vybrané od členů ČAFH za rok 2021 využity na podporu vybraného fotbalového charitativního projektu. Letos jsme se spojili s Fotbalovým andělem, se kterým již řada našich členů spolupracuje, a rozhodli se poskytnout potřebnou finanční pomoc malému Jáchymovi, jenž trpí zákeřnou mutací genu KCNQ2.

Číst více

Audit členské databáze ČAFH za rok 2020

25.02.2021

Členská databáze České asociace fotbalových hráčů prošla nezávislým auditem společnosti Deloitte za kalendářní rok 2020. Z podrobné a přísné kontroly stavu členské základny, kterou podstupujeme začátkem každého roku v návaznosti na povinnosti vyplývající z členství ČAFH ve Světové hráčské unie FIFPRO vyplynula následující čísla platná k 31. 12. 2020:

Číst více

Valná hromada FIFPRO za kalendářní rok 2020 se konala online a ČAFH byla u toho!

19.02.2021

Hráčské asociace fungují zejména jako podpůrný systém v boji za kolektivní práva svých členů a za účelem poskytování osobní asistence a služeb. V této složité době čelí profesionální hráči nespravedlivému propouštění, snižování platů a nejistotě pramenící z častých přerušení soutěží.

Číst více

ČAFH varuje před falešným fotbalovým agentem

14.01.2021

ČAFH důrazně varuje své členy před podvodným konáním falešného fotbalového zprostředkovatele Martina Koiše. Občan Slovenské republiky Koiš opakovaně vystupuje jako fotbalový agent, který mladým hráčům nabízí stáže, zkoušky či tréninkové kempy v portugalských a italských klubech.

Číst více

Aplikace proti match-fixingu Red Button

14.01.2021

Ve spolupráci s národními asociacemi a za účelem ochrany profesionálních fotbalových hráčů a jejich kariéry proti match-fixingu vyvinulo FIFPRo aplikaci RedButton

Číst více

Informace o žádosti o příspěvek z FIFA FIFPro fondu za období od července do prosince 2020

8.01.2021

FIFPro ohlásilo možnost podání žádostí o příspěvek ze společného fondu FIFA a FIFPro určeného hráčům, kterým nebyla z důvodu zániku klubu uhrazena dlužná částka, které se domáhali. Dlužné odměny se musí týkat období od 1. července 2020 do 31. prosince 2020.

Číst více
Načíst další

ČAFH na Instagramu

Instagram ČAFH